KONST / Litografier / Färglitografi 11978086
nr 1197 8086
Färglitografi
Folke Persson. Signerad, daterad -52, Fiskeläge. Numrerad 39/260. Motivet: 47x70 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:58:03
19/8 21:38:06
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm